Targi, targi i po targach...

Targi budowlane Interbud w Łodzi

 

Już po raz drugi mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach Interbud w Łodzi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy mogli nas odwiedzić.

Trzydniowa impreza targowa należała do bardzo udanych - ilość osób odwiedzających nasze stoisko była ogromna. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zarówno nasze okna jak i ocieplanie pianą poliuretanową Icynene.

Okazuje się, że piana PUR wziąż stanowi pewną nowość wśród inwestorów, a ich wiedza o  parametrach i właściwościach piany często jest błędna lub niepełna. Cóż, w dzisiejszych czasach konkurencja zrobi naprawdę wiele aby ,,wcisnąć'' klientowi swój gorszy ale tańszy towar. Również fora internetowe pełne są błędnych lub mylących informacji - ktoś, gdzieś  coś usłyszał ale nie do końca zrozumiał... A internauta wprowadzany jest w błąd.

Aby uniknąć takich sytuacji i rzetelnie sprawdzić jakość i zalety danego materiału izolacyjnego należy udać się do źródła (czyli producenta lub dostawcy) i zażądać pełnych informacji o produkcie - przedstawienia badań, atestów czy też europejskich aprobat technicznych. Warto zapamiętać, iż każdy produkt powinien posiadać deklarację i znak jakość CE.

A wracając do targów... Rozwialiśmy wiele wątpliwości związanych z ocieplaniem dachów i poddaszy, udzieliliśmy sporo rad i wskazówek oraz, mamy nadzieję, pomogliśmy w podjęciu ważnych decyzji odnośnie inwestycji budowlanych.

Ci, którzy nas odwiedzili mogli skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty cenowej, przygotowanej specjalnie na tę okazję.

Wszystkich, którzy nie mogli przybyć na targi zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami - gwarantujemy fachowe doradztwo techniczne oraz bezpłatne pomiary, a także korzystne rabaty.

W naszym salonie sprzedaży w Łodzi, przy ulicy Strykowskiej 21 znajduje się również profesjonalna ekspozycja, przedstawiająca zalety izolacji pianą poliuretanową Icynene.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za obecność na targach oraz zapraszamy do kontaktu z nami.

Poniżej krótka fotorelacja z imprezy targowej.

 

PS. My nie opowiadamy bajek - przedstawiamy jedynie rzetelne i prawdziwe informacje, potwierdzone badaniami i atestami.

        Izoplast - to najwyższa jakość!

 25

29

31

26

18

 Więcej zdjęć dostępnych na naszym fanpejdżu https://www.facebook.com/IzoplastOkna

Emotikon smil